Wezwanie Na Badanie WzrokuPRZEZ OSTATNIE 7 DNI BADANIE WYKONAŁO:osób. Dołącz do nich! Wypełnij ciekawy test, odpowiedz na pytnia i pobierz unikalny wynik!

Rozpoczynam badanie

Jak Poprawić Swój Wzrok i Zdiagnozować Choroby Oczu w Internetowym Badaniu Wzroku?

Prawdopodobnie należysz do 80% Polaków, którzy mają problemy ze wzrokiem. Sprawdz czy jesteś w grupie ryzyka! Kliknij przycisk aby uruchomić internetowy test wzroku i odbierz UNIKALNY wynik swojego testu!

Rozpocznij Badanie Wzroku ▶

Dzień dobry, z tej strony dr Irena Wiklińska. Zapraszam na darmowe konsultacje. Swój wzrok możesz sprawdzić wypełniając test.

Chat z lekarzem (aktualnie rozmawia ) Status lekarza: dostępnyPoniżej znajdziesz 4 testy podstawowe - wykonaj minimum jeden z nich i kliknij "Dalej".

Test #1 - Widzenie Kolorów


Czy jesteś w stanie odczytać liczbę bez przybliżania obrazka (sprzwdź na różnych obrazkach)?

Dalej ▶

przetestuj inne obrazki:

Test #2 - Funkcjonowanie Siatkówki

Wpatruj się przez 30 sekund w cztery małe kropki na środku obrazka. Następnie spójrz na ścianę blisko Ciebie. Co się stało?

Dalej ▶

Test #3 - Wyczucie Przestrzeni

Wypukłe czy wklęsłe?
Dalej ▶

Test #4 - Widzenie w Perspektywie

W którą stronę obraca się tancerka?

Dalej ▶

Na Czym Polega Test Internetowego Badania Wzroku?

Zespół najlepszych okulistów z Mazowieckiej Certyfikowanej Poradni Okulistycznej pod nadzorem światowej sławy prof. Ireny Wiklińskiej przygotował internetowy TEST dzięki któremu sprawdzisz stan wzroku siedząc przed Swoim komuterem.

1. Klikasz pomaraczowy przycisk "Zrób/Rozpocznij Badanie Wzroku"!
2. Odpowiadasz na pytania.
3. Nasz system analizuje Twoje odpowiedzi.
4. Otrzymujesz wynik ktory jest UNIKALNYM efektem udzielanych kolejno odpowiedzi. Tylko dla Ciebie!

Nie jest konieczny, żaden specjalistyczny sprzęt. Wystarczy zwykły komupter z dostępem do Interentu. Dzięki starannie dobranym pytaniom w kilka minut przekonasz się o stanie swojego wzroku. Oznacza to dla Ciebie, że nie musisz czekać na drogą wizytę u gabinecie okulistycznym.
Test jest DARMOWY do zrobienia natychmiast. Tu i Teraz - przez Internet.

okulary do badania wzroku
Rozpocznij Badanie Wzroku ▶

Czy to faktycznie działa?

Oczywiście, że TAK. Codzinnie odbieramy wiele zgłoszń od zadowolonych osób, które wypełniły test. Przekonaj się co mówią nasi internetowi pacjenci:

Od: Katarzyna Ł. Warszawa

"Na początku była bardzo scepytczna... Badnie Wzroku przez Interent?! Coś dziwnego, nie wiedziałam, że to mozliwe. Postanowiłam spróbować, po wykonaniu paru prostych i ciekawych testów okazało się, że moja wada zwiększyła się z -1 do -2,5 dioptri!! Nie wierzyłam, ale to samo potwierdziło badanie komuterowe."


Od: Monika K. Łowicz

Zawsze myślałam, że przekrzywianie głowy to mój naturaly, dziwny odruch. Co się okazało - test wykrył u mnie astygmatyzm. Wynik testu zawierał przydantne informacje dzięki którym wiem jak pokonać problem astygmatyzmu. Dziękuję!


Od: Paulina W. Białystok

Test potraktowałam bardziej jako zabawę... nie dość, że fajnie się bawiłam odpowiadając na pytania to jeszcze zdobyłam kilka wartościowych porad. Np. w wyniku testu było napisane, że nie powinnam nosić przyciemnianych szkieł (które nosiłam całe życie). Po zmianie na normalnie szkła ustały bóle i zawroty głowy! To niesamowite :)


Od: Wojtek M. Koszalin

Test poleciła mi znajoma przez e-mail. Pomyślałem "a cotam skorzystam", zdziwiły mnie pytania - fajnie się bawiłem a jednocześnie odkryłem ważne problemy z moimi oczami. Musiałem odstawić soczewki. Ogólnie jestem zadowolony. Pozdrawiam, Wojciech.

Dlaczego Warto Wykonać Test?

Mamy dla Ciebie korzyści, których oczekujesz:

Co Trzeba Zrobić aby Skorzystać z Testu Badania Wzroku?

To bardzo proste - na górze strony znajdziesz 4 TESTy PODSTAWOWE. Wybierz jeden z nich, odpowiedz na pytanie i kliknij "Dalej ▶" - nastąpi uruchomienie testu ZASADNICZEGO.

Możesz też od razu przejść do testu ZASADNICZEGO - kliknij w poniższy przycisk "Rozpocznij Badanie Wzroku". Po udzieleniu odpowiedzi na pytania uzyskasz możliwość pobrania UNIKALNEGO wyniku testu.

Rozpocznij Badanie Wzroku ▶

Bartek 21l.
z Krakowa

W życiu nie przypuszczałem, że mogę mieć aż tak wielką wadę wzroku! okazało się, że ból oczu spowodowany był złym doborem okularów które zalecił mi znajomy okulista, tak to bywa gdy diagnoza wystawiona jest pobieżnie. Dziękuje wam za pomoc!

Mazowiecka Certyfikowana Poradnia Okulistyczna

ul. Fubarowa 2
02-271 Warszawa

godziny otwarcia:
pon-pt 9:00 - 17:00
sb. 10:00 - 15:00
tel. (88) 661 78 69

poradnia@wzroku.com
Testu może zostać osoba pełnoletnia lub osoba niepełnoletnia, która uzyskała zgodę od swoich przedstawicieli ustawowych lub opiekunów. Zaakceptowanie przez Użytkownika Regulaminu podczas rozpoczynania Testu oznacza znajomość tego regulaminu. Wykonywanie testu odbywa się w trybie rzeczywistym, natomiast wyniki testu przekazywane są drogą elektroniczną natychmiast po zakończeniu testu lub w zależności od rodzaju testu do 2 dni roboczych po opracowaniu wyników przez specjalistę. Wyniki testu nie muszą pokrywać się z rzeczywistością i nie mogą być traktowane jako wiarygodne źródło informacji. Aby pobrać wyniki testu należy wykupić dostęp wysyłając dwa SMS Premium koszt 25 zł netto (30,75 zł brutto) za każdy lub pobrać wyniki w drodze promocji przy pomocy systemu płatności "PayPal" kwotę 1 zł netto (1,23 zł brutto pod adres poradnia@wzroku.com) Użytkownik wysyłający SMS wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od właściciela serwisu oraz jego partnerów, na numer telefonu komórkowego udostępniony w związku z udziałem w serwisach właściciela serwisu. Z serwisu należy korzystać zgodnie z niniejszym regulaminem. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z serwisu niezgodnie z regulaminem czy brak zapoznania się z regulaminem przed rozpoczęciem testu. Poprzez akceptację regulaminu urzytkownik potwierda jego znajomość. Kontakt z właścicielem serwisu (ogólny oraz do reklamacji): poradnia@wzroku.com. Każda reklamacja jest rozpatrywana w ciągu 7 dni kalendarzowych. Właściciel serwisu: Test Lab Online LTD. Usługa dostępna we wszystkich sieciach GSM Plus, Play, Orange, T-mobile a także u operatorów wirtualnych korzystających z infrastruktury w/w sieci. Podmiot realizujący dodatkowe świadczenie: AGMO.